Hakkımızda PDF Yazdır E-posta

Okul ve dersane donatımları sektörünün profesyonel kuruluşlarından biri olarak, çağdaş eğitim alanında yaşanan gelişme ve çeşitliliği, ihtiyaçlar doğrultusunda patentli olan yeni ürünlerini sizlere sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yıllardır sektöründe lider olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle hareket eden ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen ; daha önce 1.300 m² kapalı alanda verdiği hizmeti 2003 yılında Ankara’nın Hasanoğlan ilçesinde 4.500 m² kapalı ve 10.000 m² açık alana sahip fabrikasını açarak, her geçen gün hizmet bilincini geliştirerek ve ürün yelpazesini genişleterek günümüz eğitim kurumlarının her türlü donanım gereksinimine cevap verme gayreti içerisindedir.

Eğitimde Çağdaş ve Konforlu Seçiminiz; Okul ve Dersane Donatımları; okul ve dersane donatımları sektörünün profesyonel kuruluşlarından biri olarak, çağdaş eğitim alanında yaşanan gelişme ve çeşitliliği, ihtiyaçlar doğrultusunda patentli olan yeni ürünlerini sizlere sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yıllardır sektöründe lider olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle hareket eden ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen ; daha önce 1.300 m² kapalı alanda verdiği hizmeti 2003 yılında Ankara’nın Hasanoğlan ilçesinde 4.500 m² kapalı ve 10.000 m² açık alana sahip fabrikasını açarak, her geçen gün hizmet bilincini geliştirerek ve ürün yelpazesini genişleterek günümüz eğitim kurumlarının her türlü donanım gereksinimine cevap verme gayreti içerisindedir.

Bu amaçla; günümüzün vazgeçilmez eğitim materyallerinden sunum araçlarını ve laboratuvar donanımlarını ürün yelpazesine eklerken, çağımızın siber teknolojisinden yararlanarak fabrika ve showroomunu network ağıyla donatarak, ürünlerini üç boyutlu görsel projelendirmelerle desteklemektedir. Tüm proje üretim aşamalarında kalite, ergonomi ve estetik olgularını ürünlerine yansıtmayı temel prensip olarak benimseyen , profesyonel AR-GE ve tasarım ekibiyle müşterilerine verimli mekanlar sunmaktadır.

ürünleri, TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından patent koruması altına alınmıştır.

Türkiye’nin en ücra köşelerine hizmet vermeyi başaran ; bugün ülke sınırlarını aşarak globalleşen dünyamızın Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracaat yapacak üretim ve hizmet kapasitesine ulaşmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaktadır.

; yenilenen yüzüyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere

“Hizmette güven, üründe kalite, maksimum ürün çeşidi ve farklı bütçelere uygun çözüm”

sunmayı taahhüt ediyor.